Najsłodszy na weselu.

Jest wróżbą płodności, zwłaszcza jeśli młodzi zostaną nim obdarowani, symbolizuje dostatnie życie, pozbawione biedy i trosk - mowa tu o...... TORCIE najsłodszym elemencie przyjęcia weselnego.


W ostatnim czasie możemy zauważyć, znaczny rozwój branży cukierniczej pod kątem wyrobów weselnych. Obserwujemy pojawienie się nowych kolorów, smaków jak również kształtów proponowanych tortów. Od lat pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych jak i najczęściej wybieranych jest smak czekoladowy, ale w okresie letnim młodzi równie często decydują się na torty o smaku śmietanowo-malinowym, -wiśniowym, -truskawkowym czy - gruszkowym.

Poza smakiem bardzo ważnym elementem jest kształt i udekorowanie tortu. Taki nietuzinkowy tort, może stanowić jedną z atrakcji weselnych, jak również być wyszukaną ozdobą sali weselnej (pod warunkiem, iż lokal w którym odbywa się przyjęcie weselne jest klimatyzowany).


Konsultant radzi:

"Tort weselny należy zamówić najpóźniej na miesiąc przed planowaną uroczystością ślubną, upewniając się, iż zostanie on dowieziony na miejsce przez cukiernię."

Wybierając kształt i ozdoby, które będą umieszczone na torcie należy zwrócić uwagę, aby były one dopasowane do barwy lub stylu w jakim jest suknia panny młodej, garnitur pana młodego bądź planowany wystrój sali.

 

Konsultant radzi:

"Tort weselny zamawiamy jako ostatni element przyjęcia weselnego, kiedy wiemy już jak będzie wyglądać suknia, garnitur, bukiet bądź wystrój sali. Warto do cukierni zabrać ze sobą charakterystyczne elementy."

Samo krojenie tortu i poczęstunek jest nie lada atrakcją, dlatego coraz częściej odchodzi się od tradycyjnego serwowania tortu tuż po północy. Młodzi kroją tort, częstując najpierw siebie nawzajem, następnie rodziców i gości, tuż po pierwszych tańcach. Moment ten jest wyraźnie akcentowany przez zespół lub DJ-a.

 
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Czym do ślubu?
 
Reklama
Reklama
Reklama
INSPIRACJE
Naszą witrynę przegląda teraz 24 gości 
Statystyka portalu
Dziś198
Wczoraj512
Tydzień1650
Miesiąc10262
Archiwum

Dzisiaj jest: Czwartek
22 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz, Wrócisław

Do końca roku zostało 313 dni.
Zodiak: Ryba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnio dodane ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama