Modna Panna Młoda

 

Długie poszukiwania, godziny spędzone na przeglądaniu katalogów oraz mnogość przymierzonych modeli - to rzeczywistość z którą zmierza się każda Panna Młoda.

 

Co jest trendem tego roku, co cieszy się największą popularnością, sprawdziliśmy w Atelier Sukien Ślubnych w Galerii Wisła.

 

Rok 2013 przyniósł nam kolekcję sukien skromnych, wyważonych i pozbawionych nadmiaru dekoracji. Z myślą o tych założeniach powstała nowa kolekcja nazwana Collezione Dolce proponowana przez Atelier Sukien Ślubnych.

Znajdziemy w niej przede wszystkim tradycyjne modele, piękne w swojej prostocie. Dominują kroje a'la syrena czy dzwonek. Takie formy należą do tradycji mody ślubnej, a ilość dekoracji jest wyważona. Suknie nie są ani nazbyt skromne ani przesadzone. Mała ilość ozdób i błyskotek zachwyci niejedną przyszłą pannę młodą.

Powrót klasyki w modzie ślubnej spowodował że fasony nie popadają w ekstrawagancję, a nawet powoli ustępują miejsca klasyce która przecież zawsze się sprawdza.

w nowej kolekcji dominują kroje podkreślające talię, uszyte ze szlachetnych tkanin, sprowadzanych z Włoch i Francji koronek, organdyny czy muślinu. Idealną alternatywą dla falbaniastej bezy mogą być suknie, których rozłożysta spódnica zbudowana jest z warstwowego tiulu, tworząc tiulową mgiełkę.

Klasyka, lekkość i delikatność dominują w modzie ślubnej w tym sezonie.

Zapraszamy do zapoznania się z całą kolekcją:

www.suknieslubneplock.com.pl

 

 
Reklama
Reklama
Reklama
Sonda
Czym do ślubu?
 
Reklama
Reklama
Reklama
INSPIRACJE
Naszą witrynę przegląda teraz 33 gości 
Statystyka portalu
Dziś201
Wczoraj512
Tydzień1653
Miesiąc10265
Archiwum

Dzisiaj jest: Czwartek
22 Lutego 2018
Imieniny obchodzą
Małgorzata, Nikifor, Piotr, Wiktor,
Wiktoriusz, Wrócisław

Do końca roku zostało 313 dni.
Zodiak: Ryba
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Ostatnio dodane ogłoszenia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama